Son Eklenenler
Sayfalar
 
 
 Hakkımızda


1974 den bugüne Tahtakale'de değişik sektörlerde hizmet veren firmamız 1999 yılından beri deniz kabukları sektörünün içindedir.

Naturel ve işlenmiş okyanus menşeli deniz kabuğu sektöründe on üç yıla yaklaşan deneyimi ile İstanbul’da hizmet veren firmamız, 2012 yılında bünyesinde oluşturduğu “Tekinler Deniz Dünyası” markasıyla pazarındaki istikrarlı çizgisini sürdürerek büyüme yolunda her geçen gün önemli adımlar atmaktadır. Yurt dışından ithal ettiğimiz naturel ve işlenmiş deniz kabuklarını toptan ve perakende satış olarak siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Yenilik ve değişikliklere ayak uydurabilen markamız,deniz kabuklarından kendi oluşturduğu tasarımlarını ve naturel okyanus kabuğu ürünlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Başta koleksiyon deniz kabukları olmak üzere,nikah şekeri,hediyelik,bijuteri,tesbih,hediyelik,süs eşyaları ve imalat (deniz kabuğu biblo,aksesuar,anahtarlık vb.) sektörlerinde kullanılan deniz kabuğu portföyümüze her sezon yeni çeşit ve model eklemekteyiz.

Firmamız, her zaman müşterilerinin fikirlerine değer vererek ürün çeşit ve niteliklerini, birinci elden; yani tüketicilerden aldığı öneriler doğrultusunda şekillendirmektedir.

Yılların verdiği birikimle devam eden ticari faaliyetlerimizde amacımız; deniz kabuğu sektöründe her alanda ilk tercihiniz olmak dışında,kalite odaklı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerimizi alırken kazanmanızı sağlamaktır.

Misyonumuz; müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir değer olarak görmek ve bu memnuniyeti kazanırken ürünlerimizi daha hesaplı ve kaliteli bir şekilde sunmaktır. Ticaret hayatındaki tecrübemiz dolayısı ile alışveriş sisteminde müşteriye saygı ve karşılıklı güven önceliğimizdir.

film izle 
 
Hızlı Arama
Hızlı Ürün Arama
Kullanıcı Menusu
Email :  
Şifre :  
   
[ Yeni Üyelik ] - [ Şifremi Unuttum ]
 
İndirimli Ürünler
  Sedef Kabuk Karışık - 6032
84,75 TL - 82,60 TL   
  Sedef Kabuk - 6031
241,52 TL - 224,20 TL   
  Akrep Anahtarlık - 9001
30,51 TL - 15,00 TL   
 
 
 
KURUMSAL
Hakkımızda
Satış Sözleşmesi
İade Şartları
Teslimat Şartları
YARDIM VE İLETİŞİM
Bize Ulaşın
Güvenli Alışveriş
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Kargo Bilgileri
Havale Bildirim Formu
 
  Ana Sayfa | Tüketici Yasası | Gizlilik Politikası | İletişim